Субота
22.06.2024
23:08
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
НЗ Ватутіного
 • Ватутінська ЗОШ №5
 • Ватутінська ЗОШ №2
 • ДНЗ №7"Сонечко"
 • Ватутінська ЗОШ №6
 • Погода
  Ватутінська міська станція юних техніків

  Міський оздоровчий табір 

  туристсько – краєзнавчого напрямку з денним перебуванням 

  «Джерело»

  Щороку, протягом літніх учнівських канікул, на базі Ватутінської міської станції юних техніків діє міський оздоровчий табір туристсько – краєзнавчого напрямку з денним перебуванням «Джерело».

  У 2013 році в таборі відпочили 127 осіб: учні 8 – х, 9 – х та 10 – х класів з усіх шкіл міста. Діти були сформовані по загонам відповідно до їх шкіл:

  -         Ватутінська СШ № 1 – загін «Екстремали»;

  -         Ватутінська ЗОШ № 2 – загін «Легіон»;

  -         Ватутінська ЗОШ № 5 – загін «Кактуси»;

  -         Ватутінська ЗОШ № 6 – загін «Сокіл».

   Кожен загін мав назву, свій девіз та речівку, якими вони звітувалися щодня  на ранковій лінійці. План роботи табору було сформовано на засіданні Круглого столу разом із  Центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді,  Товариством Червоного Хреста, Школою мистецтв, міським Будинком культури, косметичною компанією «Оріфлейм», психологічною службою відділу освіти та методичним кабінетом відділу освіти Ватутінської міської ради. Відповідно до плану роботи під час літнього відпочинку дітей у міському таборі були проведені конкурси, концерти, спортивні та туристичні змагання, походи :

  -         святковий концерт з нагоди відкриття табірної зміни, де прийняли активну участь вихованці табору та учні Школи мистецтв;

  -         конкурс на найкращий колаж «Світ моїх захоплень»  - організовував ЦСССДМ;

  -         тренінги : «Надання першої медичної допомоги» , «Ми за здоровий спосіб життя», психологічні тренінги;

  -         спортивні змагання «Козацькі забави»;

  -         майстер – клас по нанесенню макіяжу та догляду за собою – проводила компанія «Оріфлейм»;

  -         туристичні одноденні походи;

  -         конкурс на найкращі костюми з підручних матеріалів;

  -         конкурс «Боді - арт» - малюнок на тілі;

  -         спортивні змагання із шахів, шашок та міні – футболу;

  -         конкурс «Містер та Міс табору - 2013»;

  -         святкова галявина : «Наша каша найкраща»;

  -          «Брейн - ринг» та багато інших.

  1 червня 2013 року у День захисту дітей адміністрація Ватутінської

  міської станції юних техніків разом із Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали на дому діток – інвалідів та презентували їм подарунки – сувеніри, а потім -  на  міській площі – діткам, що прийняли участь у конкурсі малюнка на асфальті.

            06 червня 2013 року  на конкурсі «Містер та Міс табору - 2013»  компанія «Оріфлейм»,  в особі  директора – Оратовської Н.О. , нагородила всіх учасників цінними та пам’ятними призами.

           В день закриття табірної зміни вихованців міського профільного табору «Джерело» було нагороджено грамотами Ватутінської міської станції юних техніків та відзначено почесними грамотами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  - активних учасників масових заходів та спортивних змагань.

           Дітям дуже сподобався літній відпочинок у міському профільному таборі «Джерело», який був насичений конкурсами, змаганнями і веселощами; тут вони знайшли нових друзів, пізнали силу колективу, дружби, взаємодопомоги та просто весело відпочили.

            Адміністрація міського профільного табору «Джерело» та Ватутінської міської станції юних техніків висловлює подяку всім службам та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в особі директора – Чорнобай Алли Анатоліївни,  які  прийняли активну участь в організації змістовного дозвілля дітей, а також  приватним підприємцям : Маляру В.І. , Маляр Л.Г., Когуту В.В., Мамайсурову Ю. В, Хлівному В.О., Тіхоновій О.В. , Бащенку І. В., Сарнацькій Н.В.,  народному депутату В.М. Ничипоренку та директору компанії «Оріфлейм» - Оратовській Н. О. за надання благодійної допомоги у підготовці та організації масових заходів , конкурсів, змагань під час літнього відпочинку у міському профільному таборі «Джерело».