Неділя
22.10.2017
18:19
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
НЗ Ватутіного
  • Ватутінська ЗОШ №5
  • Ватутінська ЗОШ №2
  • ДНЗ №7"Сонечко"
  • Ватутінська ЗОШ №6
  • Погода
    Ватутінська міська станція юних техніків

    План – сітка

    роботи міського табору

     туристсько – краєзнавчого напрямку з денним перебуванням

    « Джерело »

    1.27 травня

    понеділок День – «Знайомство»

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 - Лінійка. Ознайомлення із режимом

    роботи табору,  статутом, планом роботи.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 10.40 - Проведення інструктажів з техніки

    безпеки та безпеки життєдіяльності. Вибір назв  та девізів загонів.

    5. 11.00 – 13.00 – перегляд концертно – розважальної

    програми естрадно – духового оркестру.

    6. 13.30 – 14.15 – Обід.

    7. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    2.28 травня

    вівторок День  - «Світ моїх захоплень»

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 - Лінійка. 

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 11.00 – Проведення майстер – класу

    «Надання першої  медичної допомоги» (проводить Червоний Хрест)

    5. 11.00 – 13.00 – Конкурс  на найкращий колаж «Світ

    моїх захоплень» (проводить ЦСССДМ)

    6. 13.30 – 14.15 – Обід.

    7. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    3.29 травня

    середа День – Відкриття табірної зміни

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 - Лінійка. 

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 10.30 – Представлення загонів. 

    5. 11.00 – 13.00 – Святковий концерт з нагоди

    відкриття табірної зміни.

    6. 13.30 – 14.15 – Обід.

    7. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    4.30 травня

    четвер День Спорту та українського козацтва

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 - Лінійка. 

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.30 – 11.30 – Проведення тренінгу «Здоровий

    спосіб життя» (проводить ЦСССДМ)

    5. 11.30 – 13.00 –  Конкурс «Козацькі забави»

    6. 13.30 – 14.15 – Обід.

    7. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    5. 31 травня

    п’ятниця Туристично – краєзнавчий день

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 – Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 10.30 - Проведення інструктажів з техніки 

    безпеки та безпеки життєдіяльності. 

    5. 11.00 – 14.15  – Одноденний туристично  - 

    краєзнавчий похід до урочища  Гризлове.

    6. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    6. 01 червня 

    субота День Захисту Дітей

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 - Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 10.50 – Спортивні розваги. 

    5. 11.00 – 13.00 – Перегляд концертно – розважальної

    програми приуроченої до Дня захисту дітей

    6. 13.30 – 14.15 – Обід.

    7. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    7. 03 червня

    понеділок День сміху

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 – Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 10.40 – Захід «Посвячення у члени

    Товариства Червоного хреста» ( проводить Червоний Хрест)

    5. 11.00 – 12.00 – Конкурс на найкращий костюм з

    підручних матеріалів.

    6. 12.00 – 13.00 – Конкурс «Бодіарт (малюнок на тілі)»

    (проводить Школа мистецтв)

    7. 13.30 – 14.15 – Обід.

    8. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    8. 04 червня

    вівторок День ерудиту

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 - Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 11.00 – Проведення майстер – класу

    «Правила нанесення візажу та макіяжу»

    5. 11.00 – 13.00 – Шаховий та шашковий турніри;

    проведення майстер – класу « В’язання морських вузлів».

    6. 13.30 – 14.15 – Обід.

    7. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    9. 05 червня

    середа Туристично – краєзнавчий день

    1.  08.00 – 08.30 -  Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 – Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 10.30 - Проведення інструктажів з техніки

    безпеки та безпеки життєдіяльності. 

    5. 11.00 – 14.15  – Одноденний туристично - 

    краєзнавчий похід. Спортивні змагання.

    6. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    10. 06 червня

    четвер День талантів

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 - Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 11.00 – 13.00 – Проведення конкурсу «Містер та Міс 

    табору 2013»

    5. 13.30 – 14.15 – Обід.

    6. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    11. 07 червня

    п’ятниця Туристично – краєзнавчий день

    1.  08.00 – 08.30 -  Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 – Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 10.30 - Проведення інструктажів з техніки

    безпеки та безпеки життєдіяльності. 

    5. 11.00 – 14.15  – Одноденний туристично -  

    краєзнавчий похід. Спортивні змагання.

    6. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    12. 08 червня

    субота День екології мислення

    1. 08.00 – 08.30 -  Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 – Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.00 – 11.00 – Проведення   тренінгу «Екологія

    мислення»

    5. 11.00 – 13.00  – Похід до кінотеатру «Жовтень».

    6. 13.30 – 14.15 – Обід.

    7. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    13. 10 червня

    понеділок День КВК

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 - Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 11.00 – 13.00 – Проведення конкурсу КВК  « В гостях

    у казки»

    5. 13.30 – 14.15 – Обід.

    6. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка.

    14. 11 червня

    вівторок День – Закриття табірної зміни

    1. 08.00 – 08.30 - Прийом дітей до табору.

    2. 08.45 – 09.00 - Лінійка.

    3. 09.00 – 09.30 – Сніданок.

    4. 10.30 – 12.00 – Проведення  анкетування « Як  я

    провів літній  відпочинок у таборі «Джерело»?»

    5. 12.00 – 13.00 – Нагородження переможців

    пам’ятними призами та грамотами.

    6. 13.30 – 14.15 – Обід.

    7. 14.15 – 14.30 - Підсумкова лінійка. Закриття табірної

    зміни.